FADOM - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

KP Tomaszowo - BE BETON
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

Okres przygotowawczy

• autor: sawa15, 2014-03-19 22:55

Po krótkiej przerwie wracamy do prowadzenia strony. Zaczynamy od podsumowania okresu przygotowawczego naszej drużyny.

Drużyna z Nowogrodu przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęła 31 stycznia 2014 roku zajęciami na hali. Okres przygotowawczy był poprzedzony indywidualnymi treningami tlenowymi, które zawodnicy wykonywali według ściśle określonego toku przez trenera. Zajęcia wspólne były prowadzone w cyklu trzy razy w tygodniu plus sparing (na weekend). Głównym elementem początkowego okresu była siłą i wytrzymałość, lecz z każdym kolejnym tygodniem co raz więcej były wprowadzane ćwiczenia z piłką a także elementy szybkościowe. W czasie całego okresu przygotowawczego nasz zespół rozegrał kilka spotkań towarzyskich o których napisze w późniejszym czasie.

Wiele się działo w przerwie między rundami jeżeli chodzi o sytuację kadrową naszego klubu. Na początek należy powiedzieć o zawodnikach, którzy opuścili szeregi drużyny z Nowogrodu i tak:

Roman Kopacz przeszedł do Falubazu Zielona Góra

Gerard Nogajczyk nie wznowił treningów

Kuba Piotrowski zmienił barwy klubowe na ???

Natomiast w naszym zespole pojawiły się nowe twarze, które mają na celu wzmocnić siłę drużyny a są to: Jakub Turowski (Alfa Jaromirowice), Marcin Sztonyk (UKP Zielona Góra), Sebastian .................. (UKP Zielona Góra).

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

A-klasa » Zielona Góra II