statystyki szczegółowe

Aktualności

Puchar

• autor: sawa15, 2013-09-04 21:47

Dzisiaj tj. 4.09.2013 r. nasi zawodnicy rozpoczęli zmagania w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu Lubuskiego ZPN (Okręg  Południe). Rywalem naszego zespołu była drużyna Czarnych Chotków, grająca na co dzień w B-klasie. Mecz zakończył się zwycięstwem Fadomu 6:0.

Od początku spotkania nasi zawodnicy musieli zmagać się nie tylko z ambitnym  przeciwnikiem, ale też z trudną murawą na boisku w Chotkowie. Po 1. połowie Fadom prowadził 2:0 po pięknej bramce Tomasza Sawickiego z rzutu wolnego i trafieniu Janka Juszczaka, który głową pokonał bramkarza gospodarzy, wykorzystując dośrodkowanie Tomasza Sawickiego. W drugiej połowie od początku na boisku pojawił się Maciej Wysocki, który zmienił Tomasza Sawickiego. Później na placu gry pojawili się jeszcze Jakub Jasiński, Michał Hoc i Roman Kopacz. Bramki dla Fadomu w tej części gry strzelali: Kamil Jasiński po podaniu Igora Danyło, Paweł Mierzwiak po asyście Macieja Wysockiego, Jakub Jasiński po podaniu Kamila Jasińskiego oraz Roman Kopacz po strzele z dystansu.