FADOM - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Orzeł Konin Żagański - BE BETON
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

Dobry mecz na inaugurację sezonu

• autor: sawa15, 2013-08-11 14:31

Wczorajsze, inaugurujące ligę trudne spotkanie ze Startem Płoty, zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny wynikiem 3:0. Wspaniała postawa Damiana Perwińskiego i dość dobra skuteczność w ataku pozwoliła zdobyć trzy bramki, zachowując "zero" z tyłu.

Pod koniec pierwszej połowy, bramkę na 1:0 strzelił wracający po wypożyczeniu, dobrze znany kibicom, Maciej Grochowski. Wydawałoby się, że w pierwszej części gry już nic wielkiego się nie stanie, a jednak. Dobrą kontrę wyprowadziła drużyna gości, stwarzając sobie dwie stuprocentowe sytuacje, jednak wspaniałymi interwencjami popisał się wcześniej wspomniany Damian Perwiński. Dzięki "Kotkowi" nasza drużyna mogła schodzić do szatni z przewagą jednego gola. Druga połowa zapowiadała się zatem bardzo ciekawie. Rywale czuli wielki niedosyt, po niewykończonej dobrej akcji z poprzedniej połowy i co róż nękała kontrami naszą obronę. Jednak to Fadom utrzymywał się dłużej przy piłce i prowadził grę, tworząc klarowne sytuacje do strzelenia gola. Jedną z tych wykończył Maciej Wysocki, po podaniu ze skrzydła od Tomka Sawickiego, było już 2:0 i trzy punkty były blisko naszego zespołu. Po podaniu od Jasia Przewrockiego, wynik na 3:0 ustalił "Wysol" strzelając swoją drugą bramkę w tym meczu. W wyniku zmęczenia dobrze grających rywali we wcześniejszym okresie gry, nasza drużyna stwarzała sobie wiele dogodnych okazji podbramkowych, jednak nie potrafiła ich skutecznie wykorzystać. Ostatecznie Fadom wygrał 3:0 ze Startem Płoty i to my dopisujemy sobie trzy punkty do tabeli. Gratulujemy naszym zawodnikom i liczymy na dalsze sukcesy!

autor: k2wojtas 2013-08-11 18:43:04

Profil k2wojtas w Futbolowo Kotek, to był Twój mecz. Brawo!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

A-klasa » Zielona Góra II